OFERTY SPECJALNE

Tytuł zastępczy

SYLWESTER 2019

Zakończ z nami stary i przywitaj Nowy Rok w iście włoskim stylu! Poczuj niesamowity klimat weneckiego karnawału razem z Hotelem Ilan****.  Już od 499 zł za parę!

Nocleg w pokoju jedno lub dwuosobowym ze śniadaniem już za 199 zł

Tytuł zastępczy

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE

Zorganizuj z nami spotkanie świąteczne w restauracji The Olive. Wybierz jeden z gotowych zestawów w rożnych wariantach cenowych. Cena już od 55 zł/osobę.


Tytuł zastępczy

ZIMOWE SZALEŃSTWO - OFERTA FIRST MINUTE!!!

Zima zbliża się do nas wielkimi krokami! Wychodzimy jej odważnie naprzeciwko z rozgrzewającą ofertą FIRST MINUTE! Pokoje dwuosobowe już od 199 zł za dobę!!

Dodatkowo jeśli postanowisz spędzić u nas więcej niż jedną noc, otrzymasz specjalny voucher rabatowy 20% do wykorzystania w naszej restauracji The Olive na skosztowanie doskonałych dań z nowej karty menu.

Tytuł zastępczy

ZIMOWE KONFERENCJE

Powierz nam organizację swojej konferencji w zimowej odsłonie. Czekają na Państwa doskonale wyposażone sale konferencyjne, przepyszny serwis kawowy z rozgrzewającą kawa i herbatą oraz specjalne zimowe propozycje lunchu.

Do każdej rezerwacji powyżej 20 osób sala konferencyjna – GRATIS.

Nie czekaj, zarezerwuj już dziś w cenie już od 59 zł netto / os.


Article post image

Pakiet Buisness Plus

Cenisz wysoki standard pobytu i lubujesz się w dobrej kuchni? Ten pakiet jest właśnie dla Ciebie. Połączyliśmy nocleg z pełnym smaku wyżywieniem w naszej restauracji The Olive.

Nie czekaj, rezerwuj już dziś cena od 239 PLN

Article post image

Śniadania biznesowe

Poranny meeting przy śniadaniu? Dlaczego nie? Nasza oferta śniadania biznesowego jest specjalnie dla Ciebie!