HOTEL

WYJĄTKOWY HOTEL Z WYJĄTKOWĄ HISTORIĄ

W historycznym gmachu Jeszywas Chachmej Lublin, dawnej największej i najbardziej prestiżowej szkoły rabiniczej na świecie, mieści się teraz Hotel Ilan****.
Jest to miejsce, gdzie tradycja żydowska łączy się z jakością i najwyższym standardem. Doskonała lokalizacja w centrum Lublina, zaledwie 800 m od Starego Miasta, oraz dostępność komunikacyjna gwarantuje sprawne dotarcie i korzystanie z licznych atrakcji kulturalnych i turystycznych jakie proponuje nasze miasto.

Naszym gościom oferujemy 38 komfortowych pokoi oraz 2 apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w telewizory LCD, minibarek, zestaw do parzenia kawy i herbaty, osobisty sejf, dodatkowo łazienki w suszarki i lusterka kosmetyczne.  Na hotelowych gości czeka bezpłatny Internet bezprzewodowy o przepustowości 25 MB/s.

Każdy z naszych hotelowych pokoi ma zagwarantowane miejsce parkingowe znajdujące się w obrębie terenu przylegającego do budynku.

Hotel Ilan**** to nie tylko wyśmienita kuchnia i luksusowe pokoje, to także idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji, seminariów, spotkań biznesowych oraz tematycznych eventów. Oferujemy przestronną, multimedialną salę konferencyjną dla 100 osób, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny, z możliwością organizacji video-konferencji w jakości HD. 

Planujesz bardziej kameralne spotkanie? Dla nas to nie problem - idealnym rozwiązaniem będzie nasza sala VIP. Mieści ona w różnym układzie do ok. 30 osób.

Na terenie całego hotelu można bezpłatnie korzystać z dostępu do sieci Wi-Fi.

WYJĄTKOWA HISTORIA MIEJSCA - Zachęcamy do przeczytania.

REGULAMIN HOTEL ILAN